YORUMLARINIZ

liva

LİVA PASTAHANELERİ

MÜCAHİT KURTOĞLU

Personel Ve Yetkili Arkadaşlar Gayet Nezil Ve Ilımlı Yaklaşımları. Sorunlarımızın Çözümü İsmi Gibi Çözüyorlar. Gece Gündüz Olsun Telefon Desteği Alabiliyoruz. Çalışmalarının Devamını Temenni Ederim. Nice Çözümlü Günlere.

 

♥ GÜZEL DÜŞÜNCELERİNİZ İÇİN SONSUZ TEŞEKKÜRLER
kizilay-avm-magaza-bakimlari-devam-ediyor

KIZILAY AVM KARSAKLAR GAY.MEN.YAT.A.Ş.

ZAFER ORMAN

2017 YILINDAKİ MEYDANA GELEN ARIZALAR VE BAKIMLARDA GÖSTERMİŞ OLDUĞUNUZ ÜSTÜN PERFORMANS İÇİN TEŞEKKÜR EDER İYİ ÇALIŞMALAR DİLERİM.

 

♥ GÜZEL DÜŞÜNCELERİNİZ İÇİN SONSUZ TEŞEKKÜRLER

 

AVM KLİMA SANTRALLERİ KIŞ KAPANIŞI 31/10/2018 TARİHİNDE ÇÖZÜM KLİMA TARAFINDAN YAPILARAK CİHAZLARA ANTİFRİZ KONULARAK KAPATILMIŞTIR. SEZON BOYUNCA ÇÖZÜM KLİMA TARAFINDAN GÖSTERİLEN ÇALIŞMALAR İÇİN TEŞEKKÜR EDER İYİ ÇALIŞMALAR DİLERİM.

 

♥ GÜZEL DÜŞÜNCELERİNİZ İÇİN SONSUZ TEŞEKKÜRLER
Colins-OzdilekPark-istanbul

ANKARA METROMALL COLİNS MAĞAZASI

   Cihan AKTAŞ

Mağaza Müdürü

Öncelikle klima bakımı için gelen arkadaşlara özellikle teşekkürlerimi iletmenizi temenni ederim. Daha önce çalıştığımız hiç bir servis bu denli özenle çalışmamış ve vakit harcamamıştır. 12/12/2017 Tarihinde geldiklerinde de aynı performans ve titizlikle sorunun en ince ayrıntısına kadar incelemiş ve çalışmışlardı, bu da işlerine verdikleri önemin ve istikrarın bir göstergesi olduğu kanaatindeyim. Yusuf Bey ve Yaşar Bey gibi çalışanlarınızın olması bizi çok mutlu etmiştir. Bilginize sunar,

 

İyi çalışmalar dilerim.

 

GÜZEL DÜŞÜNCELERİNİZ İÇİN SONSUZ TEŞEKKÜRLER
yenimahalle

YENİ MAHALLE DEVLET HASTANESİ

İbrahim EKER
Teknik Birim Sorumlusu

Yenimahalle Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde sıcak su borularının değişimi aşamasında şirketiniz elemanlarınca yapılan çalışmada üstün bir gayret gösterip gece gündüz sıcak suyu hastanemize sağlıklı başarılı bir şekilde hizmete veren teknik elemanlarınızdan Ferhat, Uğur, Bayram ve İlker beye bu çalışma esnasında teknik elemanlarımızla tam bir uyum içerisinde çalıştıkları için teşekkür ederiz.

 

 GÜZEL DÜŞÜNCELERİNİZ İÇİN SONSUZ TEŞEKKÜRLER